Skip to main content

Pomówmy o mówieniu

Dostęp do szkolenia
Niezarejestrowany/-a
Cena
198 zł
Uzyskaj dostęp

Proces mówienia jest niezwykle złożony. Zależy nie tylko od prawidłowej budowy anatomicznej aparatu artykulacyjnego oraz jego sprawności motorycznej, ale i od słuchu dziecka. Stymulacja językowa w postaci zabaw tematycznych połączonych z ćwiczeniami ortofonicznymi jest niezwykle istotna w jego językowym rozwoju. Zatem w jaki sposób poprzez zabawę podnosić sprawność motoryczną aparatu artykulacyjnego dziecka, jak wyrabiać prawidłowe nawyki artykulacyjne, kiedy kierować dziecko do logopedy – tego dowiesz się w trakcie szkolenia.

Dzięki uczestnictwu w szkoleniu dowiesz się:
  • Jak złożonym jest proces mówienia.
  • Jak przebiega rozwój mowy u dziecka.
  • Jak ocenić budowę anatomiczną oraz sprawność motoryczną aparatu artykulacyjnego.
  • Jakie przyczyny mogą leżeć u podstaw zaburzeń językowych u przedszkolaka.
  • Jak w formie zabawy podnosić sprawność motoryczną aparatu artykulacyjnego przedszkolaka.
  • Jak uczynić rodzica partnerem w procesie świadomego rozwijania języka dziecka.

Podczas szkolenia poszerzysz wiedzę o tym, jak istotna jest rola nauczyciela przedszkola w rozwoju językowym dziecka.

Beata Smykiewicz-Różycka

Jestem nauczycielką, która swą ponad trzydziestoletnią przygodę z oświatą rozpoczęła w przedszkolu, by następnie poznać specyfikę pracy w nauczaniu początkowym. Jako polonistka pracowałam w szkole podstawowej i gimnazjum. Od 2002 r. pracuję nadal jako polonistka w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. Od osiemnastu lat jestem logopedą w SP ZOZ „Przychodnie Kozienickie”. Jestem autorką opracowania metodycznego pn. „Z X Muzą na ty” – program edukacji czytelniczej i medialnej, dla gimnazjum, klas I-III.

Zapraszamy do skorzystania z naszego szkolenia. Za pierwszym razem wymagane będzie przechodzenie przez lekcje według zadanej kolejności. Po ukończeniu danej lekcji możesz do niej wrócić w dowolnym momencie, kiedy tylko zechcesz! Gdy już poznasz wszystkie treści i prawidłowo odpowiesz na pytania testowe, będziesz mieć możliwość pobrania certyfikatu ukończenia szkolenia!

Czy chcesz mieć dostęp do wszystkich szkoleń EduAkcji z zakresu wychowania przedszkolnego na jednej platformie? Skorzystaj z kodu rabatowego platforma20, który obniży cenę regularną aż o 20% za dostęp do ponad 20 szkoleń.
Poznaj wszystkie nasze szkolenia: www.edu-akcja.pl/tematyka/

Zapraszamy do pobrania materiałów dodatkowych do kursu:

Ocena szkolenia

0.0
Średnia ocen
Liczba ocen: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się swoją opinią na temat naszego szkolenia!
No Reviews Found!
Show more reviews
Podziel się swoją opinią na temat naszego szkolenia!